Mimmi Arn Ytterberg – Restaurangchef på Hornsgatan Kvarterskrog & Barservering

tisdag 2 maj 2017 kl. 15:50
Jobbat inom restaurang sedan 14 års ålder och kommer nog inte tröttna än på ett bra tag. Brinner för denna bransch!

Har jobbat för Bockholmengruppen sedan 2016 med ett avbrott på 2 år då jag var med och öppnade och drev Restaurang ute på Lidingö. Jobbat på 9 krogar inom gruppen, Bockholmen hav och restaurang, Nybrogatan 38, Nytorget 6 (på söder som vi inte har kvar längre) och Paraden med flera.

Superpeppad på att få revansch på söder och göra den skönaste kvarterskrogen i stan med det bästa gänget ni bara kan tänka er!

Jag får konstiga cravings rätt ofta vilket kan vara allt från 2 paket physalis, 3 burkar bärkapris eller att äta citronklyftor. Smarrigt! 
 
 

Jobba hos oss

Vi söker i princip alltid kompetent personal, här har vi samlat alla lediga tjänster inom Bockholmengruppen just nu.

_DSF5342
Bild_57

Presentkort

Köp ett presentkort och ta del av prisvärda erbjudanden!